HSV en Fulham melden zich voor Berg
HSV en Fulham hebben zich officieel gemeldt bij de FC voor Marcus Berg meldt RTV Noord. Volgens zaakwaarnemer Sören Lerby heeft Berg een lichte voorkeur voor HSV.
UPDATE: Volgens de Telegraaf gaat Marcus voor 5 jaar naar HSV. Berg zijn agent Martin Klette ontkent dit naar Fotbollsexpressen. "Er is nog niks getekend" Aldus Klette. Ook Nijland ontkend in onderhandeling te zijn, "Wij hebben gesproken met HSV, hebben ook telefonisch contact gehad. Heel concreet is de interesse op dit moment nog niet. Het initiatief moet nu bij HSV wegkomen. Wij wachten rustig af"
Tot nu toe was er veel belangstelling maar waren er op AZ na nog geen clubs die zich officieel hadden gemeld bij onze FC. Wat de clubs bereid zijn neer te leggen is overigens nog niet bekend, in de geruchten machine gaat rond dat Nijland "maar" 11 miljoen euro verlangt.
Mocht Marcus naar Fulham vertrekken dan staat hem een hereniging te wachten met onze cultheld Erik Nevland. Of het voor Erik positief zou zijn valt echter te betwijfelen aangezien hij dan wellicht nog minder aan spelen toe komt op Craven Cottage.
Of Marcus de overstap zal maken naar één van deze twee clubs is nog niet te zeggen, de kans is dat dit het startsein is voor meer clubs om zich officieel te melden.