Terug

Deel deze pagina:

FC en Luciano volgende week om de tafel

Door Redactie 2 reacties

Komende week gaan FC Groningen en Luciano da Silva met elkaar om tafel om een nieuw contract te bespreken. De huidige verbintenis loopt deze zomer af, maar wat Luciano betreft wordt dat met een aantal jaren verlengd. Hij voelt zich helemaal thuis in Groningen.


Luciano is bezig aan zijn derde seizoen in Groningen, waarvan zijn tweede als eerste doelman. In zijn eerste jaar werd Brian van Loo nog boven hem verkozen door Ron Jans, maar sindsdien heeft de Braziliaan zijn basisplek veilig in handen. Vanaf het eerste moment bewees hij waarom hij de eerste keus was. Dit seizoen heeft hij alleen niet elke wedstrijd kunnen spelen vanwege blessures aan vooral de rug.

Luciano is erg blij in Groningen en verlengd zijn contract dan ook graag. "Ik heb een heel goed gevoel bij deze club, voel me er thuis. Als ik mijn carrière in Europa kan afmaken bij Groningen zou ik heel blij zijn. Eerst wil ik zelf aanhoren wat Groningen wil. Vervolgens ga ik met een makelaar zitten", zo sprak hij mooi. "Ik hoop dat ik blijf, want ik ben hier gelukkig".

En het publiek is ook gelukkig met hem. Hij werd al snel publiekslieveling bij de supporters door zijn enorme drive en de feeling die hij uitstraalt. Hij speelt met zijn hart en dat wordt erg gewaardeerd. Maar buiten dat is hij ook gewoon een uitstekende keeper die al vele punten heeft gepakt voor de FC!

Zie hier een filmpje over onze Braziliaanse keeper:
Luciano da Silva, redder in nood van FC Groningen

Reacties:
FCGmijnclub16-02-2010 om 20:48

Verlengen deze kanjer :woohoo: Ik zeg D O E N !! Op naar de gouden schoen :)

fcg4evah16-02-2010 om 21:29

Verlengen! :woohoo:

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!