Terug

Deel deze pagina:

Matchday! FC Eindhoven - FC Groningen

Door Vincent Duitsch 23 reacties

Matchday! Vandaag speelt FC Groningen de uitwedstrijd in en tegen FC Eindhoven om 16:45. Met de overige uitslagen van dit weekend kunnen wij bij winst twee plekken stijgen naar de 4e plek met nog steeds uitzicht op de 2e plek.

FC Groningen

Na de vermoeiende maar simpele overwinning tegen TOP Oss in het achterhoofd kan onze selectie met vertrouwen afreizen naar het Jan Louwers stadion. Met als enige vraagteken Johan Hove beschikt Dick Lukkien over een fitte selectie. Zelfs Joey Pelupessy die een gebroken neus opliep tegen Fortuna Sittard kan 'gewoon' spelen, maar wel met een masker.

Als we deze wedstrijd winnen staan we op de 4e plek en met een wedstrijd minder op zes punten afstand van de promotieplekken. Alle reden om drie punten mee te nemen naar Groningen!

Vermoedelijke opstelling: Jurjus, Bacuna, Rente, Peersman, Prins, Schreuders, Pelupessy, Duarte, Valente, van Bergen en Postema.

 

FC Eindhoven

in 2024 heeft FC Eindhoven nog geen wedstrijd gewonnen, met drie verliespartijen en twee gelijke spelen zullen ze in Eindhoven hopen deze week dan eindelijk de eerste driepunter te pakken van dit jaar.

 

FC Groningen zal vandaag wederom worden gesteund door een uitverkocht uitvak! 450 Groningers zullen onze ploeg naar de overwinning schreeuwen. Come on FC!

Reacties:
no guts no glory18-02-2024 om 01:21

Johan Hove helaas te geblesseerd, gaat deze wedstrijd niet halen. Druk staat er weer vol op. Hopelijk kunnen ze de 3 punten pakken dan doen we zeer goede zaken. Volgende week is het Roda- Willem 2. Kunnen we weer iets dichterbij kruipen maar eerst deze wedstrijd maar eens zien te winnen. 
Come on green white army! Ik zeg 1-3 

appie happie18-02-2024 om 08:48

Gelukkig kunnen we het nu allemaal.zien op espn!!

De 2de plaats is gewoon niet onmogelijk..

Het kan..

Als het maar geen waterballet wordt.

Harris18-02-2024 om 09:37

Eindhoven is thuis dit seizoen erg matig, 12 gespeeld, 2 gewonnen 6 gelijk 4 verloren. Dus deze moeten we gewoon winnen. Jammer dat Hove er niet bij is maar mag geen excuus zijn.  0-2

Herman Badkuip18-02-2024 om 09:58

Als FCG mee wil blijven doen in de strijd om de directe promotieplaatsen, zullen ze vanmiddag écht de drie punten mee naar Groningen moeten nemen! Na deze ronde 26 nog maar 12 wedstrijden voor bijna alle teams en de drie koplopers Willem II, Roda JC én ADO Den Haag zullen écht niet veel punten meer laten liggen....Natuurlijk hebben wij ook nog onderlinge duels met deze koplopers, waarin wij punten kunnen afsnoepen, maar dat geldt ook voor hen! Blijft dus spannend tot het einde van deze KKD-competitie, maar eerst vandaag voetballen tegen FC Eindhoven! Als Johan Hove niet kan spelen, zou ik kiezen voor Tika de Jonge op het middenveld naast Laros Duarte. Geef Leandro Bacuna nog een weekje rust en zet Marco Rente op rechtsback, zodat Thijmen Blokzijl centraal kan blijven spelen! Fijn dat ons team weer gesteund wordt door zo'n 450 fanatieke supporters in het uitvak! Laat het Bengaalse vuurwerk maar thuis, kunnen we later misschien nog wel afsteken op de Grote Markt! Veel plezier allemaal langs de lijn, in het sfeervak óf thuis bij de buis! FORZA FC GRUNN ! 

Alberto118-02-2024 om 09:58

Als deze opstelling klopt zou Blokzijl dus niet in de basis staan. Ik vind dat jammer. Zou zelf of Rente of Bacuna buiten de basis laten en Blokzijl gewoon in het centrum.  

appie happie18-02-2024 om 10:01

Bacuna niet Rente well!!

Boerentrien18-02-2024 om 10:21

Als we vandaag winnen kunnen we een inhaalslag maken. Om perspectief te houden is winnen dus een MUST!! Wel heel jammer, dat Hove niet mee doet. Hij is een stabiele factor en meerdere malen van meerwaarde gebleken. En waarom Blokzijl niet opstellen? Voor zijn ontwikkeling is het goed, dat hij veel speelt. 

Metworst18-02-2024 om 10:35

Deze zal nog lastig genoeg zijn. Nu even niet bezig zijn met ontwikkeling of sentiment, de beste moet spelen. 

Boerentrien18-02-2024 om 12:00

Ik vind Blokzijl nu al een goede keus. Ik bedoelde, dat hij zich nog verder door kan ontwikkelen, als hij regelmatig speelt.  

Oeleoptak18-02-2024 om 16:53

Nou ja. Al twee hele goede kansen, Postema en Prins. Mag wel wat beter afgerond worden.

Bayco18-02-2024 om 17:15

Halfuurtje gespeeld 

Mooi doelpunt gemaakt.. maar wat een slordig spel... Veel balverlies.. Eindhoven mag veel te veel komen.. en fc speelt alleen de lange bal..

 

Moet beter en miss beginnen met Duarte verder naar voren te laten spelen...komt nu de bal halen bij de centrale verdedigers.. en pelepussy speelt hoger op veld dan Duarte...

 

Dus eigelijk best pijnlijk om te zien dat we het spel niet kunnen maken.. te veel vanuit reactie voetballen. 

Alberto118-02-2024 om 17:29

Als ze zo blijven spelen zal Eindhoven nog scoren. Het is te mat, alsof de winst al binnen is. Te weinig duels worden gewonnen, slordig, veel balverlies. 

Bayco18-02-2024 om 17:30

Is gewoon soms f-jes voetbal... Onbegrijpelijk.. zo verdien je ook niet om te winnen... Miss is tegen goal wel wat fc nodig heeft

Herman Badkuip18-02-2024 om 17:40

De mannen van trainer Dick Lukkien hebben de eerste helft het meeste balbezit en dringen FC Eindhoven vaak goed terug naar eigen helft. Mooie goal vanLuciano Valente na goed voorbereidend werk van Romano Postema. Daarna blijft FCG aandringen, maar speelt slordig en heeft té veel balverlies! Toch heeft FC Eindhoven erg weinig kansen gehad in de eerste helft, vóóral door goed ingrijpen van Marco Rente en Marvin Peersman. Tweede helft naar de eigen supporters toe moet FCG nauwkeuriger gaan voetballen en de kansen, die ze krijgen gaan benutten na de rust! Deze ruststand van 0-1 blijft erg gevaarlijk, één of twee doelpunten erbij geeft meer rust!

Bayco18-02-2024 om 17:47

Je hebt helemaal gelijk.

En wil ook niet negatief zijn hoor! Maar we mogen inmiddels toch wel iets meer verwachten... Mis een bepaalde dominantie.. waardoor het nu vaak lijkt alsof het te wankel is

no guts no glory18-02-2024 om 17:43

Naar de eigen aanhang toespelen, dat scheelt. Scherp blijven verdedigen en wat nauwkeuriger in de afronding, dan moet het goed komen. 

appie happie18-02-2024 om 17:44

Het is allemaal erg magertjes hoor...niks lukt bijna,geen kansen slechte schoten..

Kijk tegen een beter elftal ga je dr zo dik af...

Het moet allemaal veel beter...

Trouwens wst een kut positie van de camera..maar oke  we mogen blij zijn dat het erop is.

Bombarda779118-02-2024 om 18:55

Wat een kutleven he

Oeleoptak18-02-2024 om 18:04

Wordt steeds slechter lijkt het. Tijd voor wissels lijkt me. Middenveld levert  niet en aanval ook niet. 

Oeleoptak18-02-2024 om 18:08

Irritant. Altijd als ik wat schrijf wordt er gescoord. Schitterende pass Bacuna en afgemaakt door Duarte.

appie happie18-02-2024 om 18:11

Alberto118-02-2024 om 18:14

Het is goed dat Duarte wat meer naar voren speelt, 2 mooie goals

Durovski18-02-2024 om 18:51

Mooi, 3 punten en weer 3 mooie uitgespeelde goals. Het voetbal lijkt wel slordig maar de tegenstander raakt er ook van uit balans. We staan 4e en nog maar 3 punten van plek 2. Het gaat goed. Lekker zo doorgaan 

Boerentrien18-02-2024 om 19:33

Ondanks de zeer matige wedstrijd toch 3 punten, 3 goals en geen tegendoelpunt, dus wel heel effectief. En heel  leuk voor de vele uitsupporters, weer een overwinning. Fantastisch zoals ze de ploeg ondersteunen!

Herman Badkuip18-02-2024 om 20:05

Tweede helft had het team van trainer Lukkien de controle over de wedstrijd, volgens mij heeft FC Eindhoven géén schot op het doel van Hidde Jurjus afgevuurd! Twee mooie goals van Laros Duarte, de eerste na een schitterende assist van Leandro Bacuna, beslisten dit saaie duel! Wij doen weer helemaal mee om de bovenste plekken, we hijgen ADO Den Haag en RODA JC in de nek! Hoop dat de blessure van Wouter Prins meevalt, maar wij hebben een grote selectie, Isak Määttä nam zijn positie goed over! Oók Tika de Jonge en Rui Mendes vielen naar behoren in, trainer Dick Lukkien hoeft zich voorlopig géén zorgen te maken over de inzet van zijn selectie! De supporters van FC Groningen hebben de hele wedstrijd gezongen én staan hossen, geweldige steun voor ons FCG!

no guts no glory18-02-2024 om 20:20

Lekker deze moest gewonnen worden en dat lukte zonder veel problemen. Zelfs het doelsaldo gaat lekker. Slechts een paar doelpunten minder dan Roda en ADO met nog een inhaalwedstrijd tegen Emmen te goed. Afgezien van PSV heeft Groningen de meeste doelpunten makers van het hele betaalde voetbal ( namelijk 15 ). Volgende week Roda - Willem 2 , het gaat nog heel spannend worden. 

Zeeman18-02-2024 om 21:39

Zakelijke overwinning, nu vrijdag Helmond Sport winnen en Willem 2 van Roda en we zijn weer helemaal bij.

Maak niet uit hoe, als we maar winnen, dat is het enigste wat nu nog telt de laatste wedstrijden en niet zeuren over slecht voetbal aub.

Harris19-02-2024 om 09:30

Precies, nu doorgaan. Wel opletten vrijdag tegen Helmond met de topscorer van de kkd 

Herman Badkuip19-02-2024 om 10:33

Dikverdiende uitoverwinning tegen FC Eindhoven én FCG doet goede zaken in de strijd om de bovenste plaatsen! De fitte vechtmachine van trainer Dick Lukkien heeft niet alles, maar wél veel nog in eigen hand. Met nog zo'n 13 wedstrijden voor de boeg is er nog van alles mogelijk, want ze spelen óók tegen de topploegen De Graafschap [thuis 15-3], ADO Den Haag [uit 29/3], Willem II [uit 26/4] én Roda JC [thuis 10/5]! Tegenstanders, waar de selectie van Dick Lukkien niet bij voorbaat kansloos is! Oók de duels tegen de twee noordelijke teams Cambuur en Emmen staan nog op het programma. Kortom het belooft nog héél spannend te worden.....misschien valt de uiteindelijke beslissing wel op de allerlaatste speeldag [vrijdag 10 mei] thuis in de Euroborg tegen Roda JC!

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!