Terug

Deel deze pagina:

Tjaronn Chery in verband gebracht met Galatasaray + update 19.52 uur

Door Redactie 13 reacties

De Turkse topclub Galatasaray is zich aan het oriënteren op het nieuwe seizoen. Daarbij is hun oog gevallen op Tjaronn Chery. De aanvallende middenvelder heeft dit seizoen elf doelpunten gescoord en vier assists. Het huidige FC contract van Chery loopt af medio 2016. Wesley Sneijder die bij Galatasaray onder contract staat, zou volgens de Turkse nieuwssite Milliyet een positief advies hebben afgegeven. De Turken zien in het Nederlandse voetbal een zeer aantrekkelijke markt. Tjaronn Chery valt onder de categorie hoge kwaliteit en (relatief) lage kosten. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Update woensdagavond 19.52 uur - Chery ziet een overgang naar Galatasaray zeker zitten. Een topclub met een uitstraling over heel de wereld zegt Tjaronn Chery tegen FOX Sports. Het streven is te gaan voor het hoogst haalbare en daar hoort Galatasaray zeker bij. Wesley Sneijder zou een positief advies hebben gegeven en mogelijk vertrekt de spelmaker deze zomer. De Turkse topclub zoekt (mocht dit scenario waar zijn) een opvolger. Chery voelt zich vereerd met diens aanbeveling.

Reacties:
15-04-2015 om 09:27

Plm. 10 miljoen kan wel opgebracht worden door die Turken.:D:D

Joker15-04-2015 om 11:25

Dat Chery weg gaat is een feit, dan maar voor heeeeeel veel geld! Chery zelf moet het zelf ook allemaal willen!

TimHoogezand15-04-2015 om 11:44

Haha, Wesley Sneijder raadt Chery aan bij Galatasaray, het moet niet gekker worden!

Hoekie15-04-2015 om 11:57

Chery wil sowieso weg als het geld goed is gaat hij overal naar toe. De Turken weet echt wel dat hij voor 3 á 4 miljoen is op te halen met nog een contract voor één jaar. Dan hebben ze daar een koopje aan.

15-04-2015 om 12:58

Hoekie: Chery is "hot" en wordt goed verkocht straks...zeker als je in beschouwing neemt dat Nijland hem van ADO voor plm. € 850.000 wist over te halen door zeer lange tijd de poot stijf te houden. Sneyder weet nog wel een leuk appartementje voor hem en hij kan daar een "clubheld" worden bij die fanatieke aanhang. Eerst maar zien of het doorgaat :$

JJ-050-15-04-2015 om 17:01

Ik las dat de Turken hem voor 2 miljoen wel op konden halen! Dat vind k dan net weer wat te weinig... Ik zeg 4 a 5 miljoen

Marco15-04-2015 om 19:17

Biedt Chery bij Bekerwinst een contractverlening aan. Het puntenaantal in de competitie valt tegen. Chery is een lichtpuntje in het onsamenhangende spel. Zonder Chery worden we er zwakker op. Bied Chery een lucratief contract aan voor 2 seizoenen, waarbij hij vanaf de winterstop gelimiteerd weg mag voor 2,5 miljoen. Dan heb je in Europa nog een sterkhouder en publiekslieveling. Inmiddels weten de supporters maar al te goed dat iedere vervanging nog geen versterking is.

15-04-2015 om 19:45

JJ-050 : en waar las je dat...in de fabeltjeskrant? Galatasaray heeft een totale waarde aan de eerste-elftalspelers van ...wat denk je: 146 miljoen Euro! (bron: transfermarkt)

brummie15-04-2015 om 20:23

Chery is klaar voior een stap hoger, en kan nog een klapper maken. Denk dat hij 2- 3 miljoen max op gaat brengen en dat is een prima rendement. Weet nog goed de vele kritiek op Chery zelf en TD toen hij werd aangekocht. Hij heeft het dubbel en dwars waargemaakt en gun hem een mooie transfer

19-04-2015 om 23:34

Laat die Turken de knip maar trekken. Voor minder dan 6 of 7 miljoen moet je hem niet laten gaan.

15-04-2015 om 21:20

ADO heeft recht op een gedeelte van het transferbedrag bij verkoop van Cherry

hertopwil16-04-2015 om 05:37

Laten we gewoon eerlijk zijn;deze man verdient een stap hoger op. Het is voor onze FC een grote aderlating maar Turkije, Galatasaray is een prachtige club voor hem. Maar dacht wel ff meer dan de 2-3 miljoen,minste 5-6 miljoen;)

16-04-2015 om 07:47

Las dat Gal. tot deze zomer een aankoop-stop had vanwege financiële problemen , Zelfs Sneijder kreeg een periode niet uitbetaald ( die werd destijds gehaald voor 15 miljoen ). Die club staat wel bovenaan in de competitie. Bankgarantie zal Nijland wel eisen denk ik. Jammer als Chery vertrekt want ook de mooie vrije trappen op doel gaan we dan missen.

Greatone16-04-2015 om 07:55

Gelukkig hebben we in van Nieff nog een vrijetrappen specialist :thumbsup:

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!