Voorbeschouwing FC Twente - FC Groningen
We moeten terug naar het jaar 2004 om de laatste winst van FC Groningen in een uitwedstrijd tegen de Tukkers terug te vinden. In het voorjaar van 2006 namen we voor het laatst een puntje mee, nog geen half jaar later beleefden we een ultiem groen/wit dieptepunt met de schandalige 7-1 nederlaag. Sinds het najaar 2009 tracteren de pseudo Duitsers ons ieder jaar op maar liefst vier tegentreffers. Cijfers die er niet om liegen! Komt hier dan nooit een einde aan? Zondagmiddag om 16:30 is de aftrap, scheidsrechter van dienst zal de heer Wiedemeijer zijn. FC Groningen moet vol aan de bak en is de underdog.
De Tukkers
Het bierteam ging donderdavond met 3-0 onderuit in de bekerwedstrijd tegen Heerenveen. Zij zagen Rosales halverwege de eerste helft met twee keer geel van het veld gaan, hetgeen de roodhemden duur kwam te staan. Hoe dan ook, de rode brigade van trainer Michel Jansen wil zondagmiddag het geschonden blazoen opvijzelen en het publiek een positief gevoel geven. Na het vertrek van Douglas, Fer en Chadli hebben de Tukkers tijdens de transferwindow goede zaken gedaan met het aantrekken van ondermeer Corona, Djordjevic en Mokthar.
Onze FC
Geblesseerd: Nick Bakker, Henk Bos en David Texeira. Twijfel is er over de inzetbaarheid van Nick van der Velden. Hij haakte vrijdagmorgen op de training af met een knieblessure. Timo Letschert is inzetbaar, zijn schorsing zit erop, maar hij start niet in de basis.
De opstelling
Kostiç-Zeefuik-Van der Velden of De Leeuw
Hiariej-Chery-Kieftenbeld
Burnet-Wijnaldum-Botteghin-Kappelhof
Bizot
Trainer Van de Looi vindt Twente een goede ploeg, maar heeft desondanks een goed (voor)gevoel over deze wedstrijd. Net als Grunn heeft Twente kwetsbaarheden, onze FC heeft spelers in huis die daarvan gebruik kunnen gaan maken. Hebben onze spelers de overtuiging dat er wat te halen valt?
Wat ons betreft de hoogste tijd!
Come on FC!