Terug

Deel deze pagina:

Voorbeschouwing Partizan Belgrado - FC Groningen

Door 0 reacties

Aanstaande donderdagis het zover. Dan wordt op het veld van Partizan Belgrado Groninger geschiedenis geschreven. Er wordt gestreden om in de poulefase van de UEFA-Cup te komen. Aangezien wat Partizan de laatste weken presteert op het voetbalveld, is dat geen onmogelijke opgave. De laatste 2 thuiswedstrijden werden verloren.


Bij FC Groningen gaat het goed. Er was 17 keer geen ploeg die punten mee kon nemen uit de Euroborg en uit gaat het ook steeds beter. FC Groningen maakt in de praktijk dus een goede kans, op papier zou het kansloos zijn in Belgrado. Want de enige statistiek die bestaat over Partizan - Groningen is dat FC Groningen verloor met 3-1. Met dank aan fcgstats.nl tonen wij uw enkele statistieken.

  1. FC Groningen verloor de enige keer tegen Partizan op 01-11-1989
  2. Theo ten Caat wist het enige doelpunt te maken voor de FC, die verloor met 3-1
  3. Het wordt de 25e Europese wedstrijd voor de FC.
  4. Harris Huizingh is de laatste Groninger die een Europees doelpunt maakte.

Vanavond en vannacht zullen de supporters naar Belgrado vertrekken. Met het vliegtuig, bus of met auto. Ze zullen Luis Suarez niet in actie zien, die is licht geblesseerd.En ook Paul Matthijs zal waarschijnlijk niet spelen. En dat is jammer, want hij zit vanhet hele elftal het langst in de hoofdmacht.De vermoedelijke opstelling.

Roorda: Silva, Sankoh, Kruiswijk en van der Linden: van der Laak, Levchenko, Lindgren en Cornelisse: Nevland en Salmon.

Scheidsrechter van aanstaande donderdagis de Let Lajuks.

Reacties:
U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!