Terug

Deel deze pagina:

Primeur: Andreas Granqvist WEER Ster van de Week in VI

Door 3 reacties

Vermoedelijk nog nooit vertoond: in de VI is één en dezelfde speler twee wedstrijden achter elkaar tot Ster van de Week gekroond. En net als na de competitieronde met o.a. Vitesse - FC Groningen is ons fenomeen Andreas Granqvist na Utrecht-thuis met deze gewilde nominatie aan de haal gegaan. En weer werd zijn optreden beloond met het cijfer 9. Proficiat Andreas, het is je gegund!


Ook de Zweedse pers was lyrisch over Andreas' wereldgoal afgelopen zondag:

granqvists slalomtur <B>1:</B> Tar i 35:e minuten emot bolle
granqvists slalomtur 1: Tar i 35:e minuten emot bollen på egen planhalva, 65 meter från Utrechts mål.2: Fintar tre mittfältare i väntan på att kunna slå en passning till en medspelare.3: Hittar inte något passningsläge och bestämmer sig i stället för att gå på avslut själv. Skottet sitter i kryset och 1–0 till ­Groningen är ett faktum.
FOTO: PRO SHOTS, GRAFIK: PAUL WALLANDER

”Såg ut som Stenmark”

Groningens tränare om Granqvists drömmål

Onze grote vriend wordt inmiddels met zowel Stenmark als Maradona vergeleken.

Laten we hopen dat we nog lang van hem mogen genieten!

↑  Vlag van Zweden (ratio 5:8)

Reacties:
Magician17-09-2008 om 12:28

We gaan helemaal nergens over praten, spelers behouden selectie versterken en structureel top 3 spelen!!!!!!!!!

henk17-09-2008 om 15:45

De transferwindow in januari mag dan hier midden in het seizoen liggen, in de landen ten noordoosten is dat anders. Daar hebben ze een zomercompetitie. Dus daar is de transferwindow van januari erg belangrijk. En met de oliedollars uit Rusland in het spel, gaan wij daar ook steeds meer van merken. Doordat Groningen aan- en verkopen doet met behulp van een investeringsfonds, zul je gemiddeld genomen toch elke tranferwindow 1 speler moeten verkopen. Er moet immers rendement gemaakt worden op de investering.

Greatone17-09-2008 om 15:55

Ten eerste vind ook ik Granqvist een top aankoop, maar laten we nou niet te hard van stapel lopen met die absurde transferbedragen. Granqvist doet het goed, maar is in Engeland nooit echt doorgebroken. Bij Wigan kwam hij in de twee jaar dat hij er speelde nauwelijks aan de bak. Hij heeft dus nog een hoop te bewijzen, maar hij is op de goede weg!! Hopen dat wij nog lang van hem kunnen genieten in de groene hel!!

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!