Terug

Deel deze pagina:

Metgod op bezoek in de Euroborg

Door 0 reacties

John Metgod, de assistent-trainer van Erwin Koeman bij Feyenoord, was zaterdagavond in de Euroborg aandachtig toeschouwer bij de oefenwedstrijd tussen FC Groningen en FC Porto. Metgod kan met twee redenen bij de wedstrijd aanwezig zijn geweest.


Een optie zou kunnen zijn dat hij er was voor de Noorse spits Erik Nevland. Bij een eventueel vertrek van Dirk Kuijt bij de Rotterdamse club zou hij de opvolger moeten worden van de international. Zowel FC Groningen, Nevland als Feyenoord willen nog niets kwijt over de eventuele interesse voor de Noorse spits.

Het zou ook heel goed mogelijk kunnen zijn dat Metgod aan het kijken was naar FC Groningen omdat zijn club Feyenoord de eerste wedstrijd van het seizoen op bezoek komt in het hoge noorden.

Reacties:
U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!