Meeste kwaliteit in verdediging
01 October 2008
Door
De afgelopen week hebben jullie weer kunnen stemmen op onze poll. De poll luidde deze keer: ''In welke linie heeft FC Groningen de meeste kwaliteit?'' In totaal hebben 442 Boerenmacht.nl bezoekers op de poll gestemd die vrij duidelijk was. Maarliefst 52.5% vond dat in de achterhoede de meeste kwaliteit zit, met jongens als Granqvist, Sankoh, Stenman, de Roover en natuurlijk niet te vergeten Luciano.
Meer dan helft van de mensen die op de poll hebben gestemd vond dat Groningen de meeste kwaliteit heeft in de verdediging, waar vorig jaar nog het een en al op werd gemopperd. Vorig jaar was de verdediging juist de zwakste schakel volgens velen. Vorig jaar stond Brian van Loo nog onder de lat maar is nou afgelost door Luciano da Silva, de keeper die nu al vreselijk populair is onder de supporters. Luciano valt vooral op door zijn katachtige reflexen en zijn meevoetballende kwaliteit. Groningen heeft dit seizoen sléchts 2 goals tegen. Ook niet te missen is Andreas Granqvist, de leider achterin. Granqvist staat zen mannetje, heeft kopkracht en is de nachtmerrie van elke spits.
Ongeveer 25% vind dat op het middenveld de meeste kwaliteit zit met als verdedigende middenvelder Femi, aanvallende Lovre en aan de zijkanten van de Laak en Levchenko. Als laatste is geïndigd de aanval met bijna 22%. Marcus Berg is inmiddels niet meer weg te denken uit Groningen, mede door zijn vele goals. Dit seizoen staat de teller alweer op 4 goals en dat in slechts 4 duels. Ook in de beker tegen Hollandia nam hij alle goals voor zijn rekening (3). Met Garcia en Andersson heb je spelers die een actie kunnen maken. Ook heb je natuurlijk nog Berry Powel die niet meer op een basisplek kan rekenen bij de FC. Op dit moment staat de FC met 10 punten uit 4 duels alleen bovenaan in de Eredivsie en dat is een heel knap resultaat. We gaan een goed en vooral mooi seizoen tegemoed!
Hieronder kun je nog eens rustig de poll-uitslag bekijken:
Verdediging |
|
Middenveld |
|
Aanval |
|
Aantal stemmen | : 442 |
Eerste stem | : woensdag 24 september 2008, 17:17 |
Laatste stem | : woensdag 01 oktober 2008, 15:42 |