Terug

Deel deze pagina:

Mediadrukte en bezoek van de Zweedse Bondscoach

Door 1 reactie

Volop media aandacht deze week voor FC Groningen. Door de hoge klassering in de eredivisie isde Trots Van Het Noorden niet zo ver meer. De TomTom schijnt bij velen te gaan werken en zoeken hun weg naar de Euroborg.


Een interview in de Telegraaf met keeper Luciano Da Silva en een item van Studio Sport opende deze week de mediahype die is losgebarsten over FC Groningen. Het Algemeen Dagblad komt deze week nog langs en als die de deur weer uit zijn, komt Eredivisie Live de drempel over, om alvast een voorbeschouwing te maken met o.a aandacht voor weer Luciano betrekking hebbende op de wedstrijd tegen Feyenoord a.s zondag. Natuurlijk zal Martin Sijbolts weer een prachtige voorbeschouwing maken voor de Boerenmacht.nl en als sluitstuk van de week zal Hans Nijland te gast zijn zondagavond bij het TV programma Studio Voetbal gepresenteerd door Jack van Gelder.

De Zweedse bondscoach Lars Lagerbäck zal zondagmiddag te gast zijn in een stijf uitverkochte Euroborgom het Zweedse kwartet Andersson, Berg, Granqvist en Stenman nauwgezet te gaanvolgen.

Kortom: nuchter bekeken met een record aantal toeschouwers Forza Grunn.

Reacties:
opa23-09-2008 om 19:48

volgens mij zit er ergens in het westen van het land alweer een manager in zijn portemonnee te kijken of hij nog een paar miljoen heeft om een aantal spelers te kopen die hij zelf alweer niet kon vinden want reken maar de een vliegt naar het zuiden en de ander naar het noorden, een wereld van verschil :woohoo: :whistle: ;)

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!