Terug

Deel deze pagina:

Jamieson op proef bij FC Groningen

Door 4 reacties

De selectie van FC Groningen telt deze week een extra speler. Australier Scott Jamieson (20) zal de aankomende dagen bekeken worden door de technische staf van FC Groningen. Jamieson is linksbenig en kan zowel linksback als linkshalf spelen. De FC is al enige tijd op zoek naar een speler die op deze twee posities uit de voeten kan om de selectie te versterken.


Jamieson heeft reeds een interland achter zijn naam staan en is afkomstig van Adelaide United uit de Australische competitie. De jonge linkspoot kwam eerder uit voor het Engelse Bolton Wanderers maar wist daar niet door te breken. De afgelopen twee maanden heeft Jamieson vrij gehad en zal op 17 april beginnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Aan hem nu de taak Ron Jans en co te overtuigen van zijn kunnen. Jamieson trainde vandaag al even mee met de selectie van FC Groningen.

Reacties:
fcg4evah06-04-2009 om 15:34

Ik denk dat het dan óf deze Jamieson óf Johansson wordt ;)

Ronnie 06-04-2009 om 15:49

lijkt me eerder jamieson aangezien stenman en johansson dezelfde zaakwaarnemer hebben

MFEgrunn06-04-2009 om 17:07

Wat belachelijk van Levchenko!! Kom op zeg, die moet absoluut blijven! Fc Grunn moet gewoon zorgen dat ze Lev houden, hij is absoluut goed genoeg voor ons niveau en doelstelling, in het verleden is hij vaak zo belangrijk voor ons geweest! Ik kan het echt niet begrijpen als hij weg moet, straks worden Berg, Granqvist en Holla deze zomer ook nog verkocht. En de contracten van Krohne, Garcia, Sjedik worden vast en zeker verlengd, nou, dan wordt het echt volgend seizoen een drama!

Scipio07-04-2009 om 15:19

Bovendien, hij is al 31. Zelfs als zijn contract nog zou doorlopen, dan zou hij niet veel geld in het laatje hebben gebracht. Ik hoop dat de een jonge diepgaande middenvelder weet vast te leggen. Wat Jamieson betreft, hij kan op twee posities spelen die op dit moment niet bepaald ruim bezet zijn, daarnaast is zijn leeftijd natuurlijk erg interessant. Ik ben erg benieuwd.

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!