Extra oefenwedstrijd FC Groningen
Op verzoek van de technische staf heeft FC Groningen een extra oefenwedstrijd ingelast. Op 4 september speelt Groningen thuis in de Euroborg tegen het Belgische KV Mechelen waar in het verleden Erwin Koeman onder contract stond. De wedstrijd begint om 19:30.
Omdat de Euroborg nog niet volledig klaar is speelt Groningen niet op de Open dag maar als de competitie al begonnen is nog een oefenwedstrijd. De wedstrijd tegen Vitesse zit er dan al op maar toch wilde Groningen nog een oefenwedstrijd plannen. Op 14 september staat dan de eerste thuiswedstrijd van de FC op het programma tegen FC Utrecht.
De technische staf wilde graag een oefenwedstrijd inlassen om zo vroeg in het seizoen ritme te houden. Na de 1e wedstrijd is er interlandvoetbal en hebben de clubs een weekje rust. Voor seizoenskaarthouders kosten de kaarten 5 euro per stuk, voor mensen die geen seizoenskaart hebben kosten de kaarten in de voorverkoop 10 euro.