Terug

Deel deze pagina:

De helden van Eurovoetbal

Door 5 reacties

FC Groningen heeft voor een daverende stunt gezorgd door de 34ste editie van het Eurovoetbaltoernooi te winnen. De ploeg van trainer Peter Moltmaker speelde het gehele toernooi mooi en goed verzorgd voetbal en de winst op het sterkste jeugdtoernooi van Nederland was dan ook niet meer dan verdiend.


Op de slotdag had de ploeg een punt nodig tegen PSV om eerste te worden in de poule en zodoende Ajax te ontlopen in de halvefinales. Dat lukte want de strijd tegen de Brabanders eindigde onbeslist in 0-0. In de halvefinale was 1.FC Koln de tegenstander en dat duel werd nipt met 1-0 gewonnen. Jasper ter Horst kopte vlak na rust uit een hoekschop raak.

Voor de tweede maal dus een finale tussen FC Groningen en Ajax. In 1994 was het een ongelijke strijd, een strijd die de Amsterdammers toen met 4-0 wisten te winnen. Het hechte team van trainer Peter Moltmaker had met name in de eerste helft moeite met vooral de fysiek sterkere tegenstander. Met 1-0 ging Ajax aan de leiding. Maar FC Groningen gaf niet op en via Tigran Gazarjan kwam het vijf minuten voor tijd op gelijke hoogte.

De strafschoppenserie werd vervolgens een prooi voor onze FC Groningen. Henk Bos, Yoell van Nieff, Tigran Gazarjan en Hilal Ben Moussa scoorden alle vier terwijl Ajax er twee miste. Dolle vreugde daarna bij de FC dat een verschrikkelijk goede indruk heeft achter gelaten.

Hulde en een diepe buiging voor de staf en spelers! FC Groningen, gefeliciteerd!

Reacties:
opa24-05-2010 om 14:42

hoeveel talent zit er in voor de toekomst dat is het belangrijkste zo\'n titel is mooi maar de doorbraak van deze knapen laat echt zien hoe goed onze jeugd opleiding werkelijk is ;) :whistle:

FCGmijnclub24-05-2010 om 17:36

Fantastisch resultaat :woohoo: FC Groningen, van harte gefeliciteerd!

fcg4evah24-05-2010 om 20:25

Zat Groningen ooit ook niet achter Emir Bajrami van Elfsborg aan?? Hij gaat nu voor Twente spelen... :unsure:

fcg4evah25-05-2010 om 12:06

en daar gaat weer een verdediger...

FCGmijnclub25-05-2010 om 21:49

Het beleid op dit moment is bezuinigingen doorvoeren en zorgen dat het salarisgebouw beneden de 60% komt (en blijft) van de totale begroting. De begroting zal zeker met een paar miljoen omlaag gaan. Dit geldt trouwens voor alle eredivisieclubs uitgezonderd Twente. De vraag voor H&H is per wanneer Granqvist en De Roover van de loonlijst af zullen zijn. Tevens willen ze nog heel graag GGG van de hand doen. Daarvoor terug één goede kopsterke veel bewegende doelgerichte spits (is men mee bezig)en voor de verdediging een rechtsback en één sterke centrale verdediger. Daarbij vanuitgaande dat Lachman en Veldmate jr hun kansen gaan krijgen. ps : ik baal er ook van dat er nog niets concreets is aangetrokken, maar houd wel de moed erin dat dit zo kan veranderen. Come on FCG :woohoo:

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!