Terug

Deel deze pagina:

Afsluitende training: opstelling ongewijzigd

Door Jan Koopman 6 reacties

Gisteren heeft u al onze uitgebreide voorbeschouwing van het duel tegen PSV kunnen lezen en vandaag voegen we daar een aantal foto’s van de afsluitende training aan toe. De opstelling kent geen verrassingen maar voor de volledigheid vermelden we hem nog een keer.

 

Vermoedelijke opstelling FC Groningen:

 

Padt; Hateboer, Botteghin, Kappelhof, Van Nieff; Antonia, Kieftenbeld, Hiariej, Chery; De Leeuw, Hoesen

 

Ook van de thuiswedstrijd van morgen zal een fotoreportage gemaakt worden.

 

 

Veel kijkplezier!

Reacties:
22-11-2014 om 12:04

Ik tel 11 spelers!

22-11-2014 om 14:46

Gut!!!!!

FCGmijnclub22-11-2014 om 15:41

Nu maar niet tegen rode kaarten aanlopen;)

22-11-2014 om 16:06

roep het nou niet te hard: de vijand PSV leest ook mee...en die denken: beetje swalbes, beetje uitlokken en beetje vallen....en verder: voorzichtig, want:( Groningenspelers raken al geblesseerd als ze aan het warmlopen zijn!

22-11-2014 om 17:28

Inderdaad! Ik weet uit onbetrouwbare bron dat een zeker Cocu P. mee leest op deze site. Maar aangezien deze Coco P. net communiceerd als een dooie uitgemergelde garnaal is er weinig aan de hand.

22-11-2014 om 19:13

ach ja..met een doelsadovergelijking..::D kan ie gerust vanavond in Haren nog een kaartje leggen... PSV: 33-9 en Grunn: 13-19

U moet eerst inloggen of registreren om een reactie te plaatsen!