|
De laatste wedstrijd van dit kalenderjaar. Thuis in de Euroborg wacht zaterdagavond FC Utrecht, de aftrap is om 20.45 uur. De scheidsrechter is dhr S. Gözübüyük. Een korte terugblik op de eerste seizoenshelft leert ons dat we achter liggen op schema om directe aanspraak te maken op de vijfde plek. Een plaats die aan het einde van het seizoen toegang geeft op directe plaatsing voor het Europees toneel. Daar komt bij dat Heerenveen, Feyenoord, maar ook Vitesse "back in business zijn". En ook Ado Den Haag, Roda JC en Heracles zitten ons dicht op de hielen. Het seizoen duurt gelukkig nog lang genoeg om (hopelijk) het tij te keren. De transferwindow zal binnenkort weer opengaan, komen er nog versterkingen, blijft Tadic binnen onze groen witte geledingen, worden onze concurrenten nog verzwakt? Er zal hoe dan ook meer gewonnen moeten worden om de doelstelling te bereiken, te beginnen aankomend weekend tegen de Domstedelingen!
Matias Jones Gehaald als een nieuw soort Suarez, niet verder gekomen dan een aantal speelminuten in het eerste. En op momenten ingezet - als het nergens meer om ging! Velen vragen zich af hoe hij er voor staat in zijn voetbal ontwikkeling. Is hij nog wel happy en is het geen aanslag op zijn motivatie en zelfvertrouwen waarom hij nauwelijks speeltijd krijgt in het eerste? Afgelopen maandag stond hij (zoals gebruikelijk) in het Beloftenteam als rechtsbuiten, dit keer op het kunstgras in Eelde. Het volgen van dichtbij liet zien dat hij nog steeds gedreven is. Gelukkig maar! Hij is snel, wendbaar en technisch vaardig met daarbij oog hebben, voor zijn medespelers - dit geldt zowel in de combinatie als in de eindpassing. Ook wist hij met regelmaat venijnig het vijandelijk doel onder vuur te nemen. Mijn gedachten dwaalden heimelijk af naar de Borg en ik vroeg me af, wat gaat er door Jones heen als hij het vertrouwen gaat krijgen van zijn coach en daarbij aangemoedigd door een kolkende groen witte ambiance? Om nog beter te worden zal hij ervaring moeten opdoen op het hoogste niveau! Is hij er klaar voor? Als je het niet probeert, zul het ook nooit weten! Wanneer krijgt Matias Jones een echte kans? Wat mij betreft, de hoogste tijd voor Jones!
Luciano Tevens deed zich de gelegenheid voor om tijdens de rust Luciano even de handen te schudden en hem te feliciteren met zijn rentree. Mede namens (de meeste van) jullie heb ik hem gecomplimenteerd met zijn goede spel tegen Vitesse, we hebben weer een aantal prima reddingen gezien en geen tegendoelpunt om de oren gehad. Ik heb hem o.m. vertelt dat ik schrijf namens BM en dat de meeste meeste van jullie (net als ik) oprecht blij en opgelucht zijn dat hij terug is. We namen snel weer afscheid, de tweede helft begon kort daarna en voor een interview hebben we toch echt toestemming nodig van de FC.
De tegenstander Coach Erwin Koeman is medio oktober afgehaakt, Jan Wouters heeft hem opgevolgd. De Utrechtenaren staan op een dertiende plaats en hebben zes punten minder dan de FC. Ze hebben ten aanzien van het vorige seizoen kwaliteit ingeleverd met de verkoop van Strootman en Mertens. Ook Silberbauer vertrok. Blessures: Asare, Wuytens, Mulenga, Martensson, Oar, Kali, Duplan en Fernandez. Lensky heeft een terugval. Geschorst: Bulthuis. Door de (gedwongen) vele wisselingen in het team liet Jan Wouters optekenen dat het lastig is een vast team te formeren. Gerndt, de man met de losse handjes en aanvaller de Kogel sluiten weer aan bij de selectie
Make a Wish De wedstrijd zal in het teken staan van de Doe een Wens stichting. Zij vervullen de liefste wens van kinderen met een levensbedreigende ziekte. Zij zamelen geld in zodat de wensen in vervulling kunnen gaan. De stichting is maatschappelijk partner van onze FC en ondergaat per 1 januari een naamswijziging in "Make a Wish". Op onze shirts prijkt daarom eenmalig de naam van "Make a Wish". Er zal een veiling komen om een bod uit te brengen op de shirts van onze spelers. Het geld gaat naar de stichting en de doelstelling van dit weekend is dat vier kinderwensen vervuld gaan worden.
FC Groningen De 18-jarige Zuid-Koreaan Kim Young-Chan (centrale verdediger) heeft indruk gemaakt tijdens zijn verlengde stage periode. Het woord is aan de FC of hij binnenkort een contract krijgt aangeboden. Geblesseerd: Johansson, Suk, Ivens, Kwakman, Enevoldsen en Van de Laak
De vermoedelijke opstelling

De veldomstandigheden zullen zwaar zijn. En FC Utrecht, ondanks de tegenvallende prestaties - laat zich niet zomaar opzij zetten. Kunnen onze jongens zich nog één keer opladen om alles uit de kast te halen om met een goed gevoel 2011 - overwinnend af te sluiten?
Come on FC Grunn!
|
Reacties
Rechts vind ik ook nog steeds te zwak, Hiariej wisselt sterke wedstrijden met zwakke wedstrijden af en is aanvallend te zwak.
Thuis reken ik eigenlijk wel op een overwinning. Utrecht speelt eigenlijk alleen sterk tegen ajax, en in het verleden blijkt ook dat Groningen vaker wint van Utrecht dan andersom. Ik hoop op een mooie wedstrijd waar we veel moed uit kunnen putten voor na de winterstop en hopen dat er geen bepalende spelers, lees Tadic, verkocht worden. 3 punten voor Grunn en op jacht naar onze oosterburen!!!
Zelfde opstelling als vorige week.. ben eerder benieuwd hoe Utreg zal starten met halve elftal aan afwezigen..
Ik hoop toch niet dat je denkt dat het een makkie gaat worden.
Alstublieft meer hebben we niet en kunnen we niet dit is natuurlijk stampot hotseknots. Huistra wil met dze opstelling de bevesting dat er een nr. 10 bij moet komen
Dit kan een hele goede optie zijn Gradus
Maar ja hoe dan ook!.. volle bak er op!!! BAM!!!
Prachtige verhalen allemaal maar dit is nou typisch een voorbeeld van scorebord journalistiek.
Noem het geen negativiteit maar realiteit zonder emoties. Die 6 - 0 noem ik een uitschieter, ik had 4 - 0 voorspelt omdat Fijenoord tot die tijd wisselvallig speelde. 0 - 0 Vitesse kun je zeggen dat Vitesse het vizier niet op scherp had en de uitslag dus meer geluk dan wijsheid
RSS lijst met reacties op dit artikel