Selectie blijft intact
Geschreven door Lukas van der Wal    dinsdag 31 januari 2012 16:16    PDF Afdrukken E-mailadres

Hans Nijland beloofd aan zijn achterban het volgende. Tadic zal deze transferwindow niet vertrekken. FC Twente en  Borussia Mönchengladbach zullen dus achter het net vissen. Tevens zal de Uruguyaan Camilo Mayada de selectie van de FC niet gaan versterken. De transfermarkt is nog tot 00:00 uur geopend, maar zoals het nu lijkt is de Pride of the North klaar op de spelersmarkt en zal het met de huidige selectie het seizoen gaan afmaken.

Het nieuws wat Nijland naar buiten brengt is natuurlijk heel mooi. Maar wie kan zich het verleden niet herinneren. Deze uitspraken hebben we eerder gehoord tijdens een transferwindow. Uiteraard hopen we dat de selectie nu intact blijft. Doelstelling van de FC is Europees Voetbal. Met Tadic erbij is dit al moelijk genoeg, laat staan zonder...

Laatst aangepast ( zaterdag 11 februari 2012 23:08 )
 

Reacties  

 
# rob roy 31-01-2012 16:30
We mogen ons gelukkig prijzen als de situatie zoals die nu is tot middernacht gehandhaafd blijft. Echter had ik wel graag gezien dat er nog een rechtspoot bij was gekomen en of die jongen nu Mayada heet of Janssen en Tilanus maakt mij niet zoveel uit. Die Hiariej moet toch echt een keer vervangen worden anders kunnen we Europa wel vergeten.
 
 
# FCGmijnclub 31-01-2012 18:18
Belofte maakt schuld! :D
 
 
# Gradus van der Pas 31-01-2012 20:35
En nu maar hopen dat Huistra niet volhardt met Hiariej op rechstback want dan wordt Groningen zelfs met messi nog niet vijfde.
 
 
# ZuidzijdeTT 31-01-2012 20:36
Op voetbalprimeur is te lezen dat zelfs bij een bod van 20 !!! miljoen, Dusan niet weg gaat. Mooie woorden, maar als je bij zo'n bod nee zou zeggen, dan ben je rijp voor een instelling :P .

Hoop dat iedereen blijft, en dat we weer eens de grote markt op mogen! ;-) 8)
 
 
# rob roy 31-01-2012 23:28
Even goed lezen,Zuidzijde TT. Er werd Nijland gevraagd:"Wat nou als er een bod van 20 miljoen was gedaan" het woordje 'als' is suggestief. Zoals jij het leest is het bod van 20 miljoen gedaan, wat dus niet is gebeurd. Was dat wel gebeurd dan was Dusan heus wel weggegaan, reken maar.
 
 
# Marco 01-02-2012 18:10
Verstandig, onze jonge spelers worden alleen maar meer waard.
Hopelijk heeft Nijland geleerd van de verkoop van Matavz en gaat Groningen nu zelf opzoek naar de hoogste bieder op de markt.
PSV ging ook actief naar de hoogste bieder voor Balasz Dsudsak en kwam bij het steenrijke Anzhi uit. Ruiz ging ook voor de hoofdprijs naar Fullham.
Als Groningen een beetje zijn best doet moet 10+ milj. zeker tot de mogelijkheden behoren, helemaal als clubs als Malaga al komen te informeren.
 

Login of registreer om een reactie te plaatsen.

Geruchtenbox

In de geruchtenbox kun je discussiëren over alle (transfer)geruchten waar de club mee in verband wordt gebracht.

Discussieer mee!

De omloop

Op 'De omloop' kunnen alle overige zaken besproken worden, welke niet onder de nieuwsberichten of geruchtenbox vallen.

Discussieer mee!

Partners

Banner
Banner

Ook sponsor worden?
Neem dan contact met ons op!

Volgende wedstrijd


Er staan geen wedstrijden op het programma.

Social media