|
Steun aan de eigen spelers!
|
|
Geschreven door Marcel Middelbos
zondag 03 april 2011 23:57 |
|
|
|
|
|
Met stijgende verbazing heb ik naar de geluiden geluisterd in het stadion, bij de wissel van Bacuna. Onze held van vorig jaar is nu niet goed genoeg? Het uitfluiten van Leandro Bacuna heeft me eigenlijk behoorlijk geschokt. Het lezen van de Twitterberichten maakte me ook niet vrolijk. Zijn dit de fans van FC Groningen? Fluiten wij onze eigen spelers uit? Discrimineren wij onze eigen spelers? Ik wil me graag van deze fans distantiëren.
Een normaal applaus is op zijn plaats. Ik zal niet zeggen dat Bacuna een geweldige wedstrijd speelde, de beste man van het veld was, of dat het logisch was dat hij die ene kans mistte. Maar desondanks, een jongen uit eigen jeugd nota bene. Toen Granqvist een penalty mistte, floten we hem toch ook niet uit? We hebben onze spelers nog hard nodig. Als we graag Bacuna zien spelen zoals hij normaal ook speelt, moeten we ‘m zeker niet uit gaan fluiten. Geef deze jongen de steun die hij verdient! Net zoals alle jongens onze steun verdienen! Deze verslaggever wilde eigenlijk een interview gaan doen met Thomas Enevoldsen deze week. Kan ik ‘m wel onder ogen komen?
Ik zou graag zien dat we iedere speler met respect behandelen. In ieder geval met het respect dat iedereen verdient, met het respect waarmee je zelf ook behandelt wilt worden. Gelukkig drie punten binnen, mede door het werk wat ook Leandro Bacuna gedaan heeft! Nog vijftien punten binnen te halen. En dan volgend jaar Europa in!
|
|
Laatst aangepast ( zondag 03 april 2011 23:58 )
|
Reacties
Laat Heerenveen hun eigen spelers maar uitfluiten.
Steun onze (jonge) jongens en kop d\'r veur...!!! Volgende week weer 3 punten en inlopen op Ajax
Bacuna heeft keihard gewerkt en wat zou het voor hem (en ons)geweldig geweest zijn als die bal erin was gegaan. Dan had iedereen hem toegejuicht. En hij beseft het zelf maar al te goed!
Bacuna maakt misschien een wat minder seizoen door, maar ik blijf geloven in zijn talent.
En eigen spelers uitfluiten, helaas een niet uit te bannen fenomeen. :(
Het uitfluiten is niet op zijn plaats, maar misschien is dit voor hem een teken dat hij bij zichzelf ten rade moet gaan wat zijn daadwerkelijke kwalititeiten zijn, en deze uit te breiden en verbeteren! :cheer: en dan word het een goede speler, zeker weten!
Ik hoop dat het deze speler niet te veel doet en zoals ik zag bij zijn aftocht werd hij goed opgevangen.
Maar eerlijk is eerlijk, hij werkte hard, maar zoals hij met kansen omsprong zou hij er minstens 100 nodig hebben om een keer een doelpunt te scoren en daarvoor voetbalt die niet op die positie om alleen hard te werken.
Deze jongen heeft veel techniek maar de laatste tijd laat hij dat helemaal niet meer zien, laat hem maar op zijn schot oefenen, want hij heeft de potentie om een erg complete speler te worden.
Waarom in zo\'n wedstrijd niet eens Mamedov in de spits en Pedersen op 10.
Genant....
sorry Bacuna. Laat je niet ontmoedigen door dat soort nep supporters. Het echte groningse publiek staat achter je.Jonge spelers mogen slecht spelen
RSS lijst met reacties op dit artikel