Deel je mening in onze nieuwe poll!
Geschreven door Koen Teeuwisse    woensdag 15 februari 2012 22:12    PDF Afdrukken E-mailadres

Vanaf vanavond staat er weer een nieuwe poll online! "Krijgt Pieter Huistra de FC weer aan het voetballen in het huidige systeem?" De afgelopen wedstrijden waren de resultaten niet al te best. Sterker nog, ze waren beschamend. De 3-0 thuisnederlaag tegen RKC was natuurlijk het toppunt, maar ook de gemakkelijke verliespartij in Venlo deed de discussie rondom met name Pieter Huistra oplaaien. Hij zou het team niet scherp genoeg kunnen krijgen en ook de tactiek wordt vaak vervloekt. Vandaar onze nieuwe poll, want hoe denken jullie over het huidige systeem? Stem mee! De poll vind je in de grijze balk aan de rechterkant van je scherm.

Laatst aangepast ( woensdag 15 februari 2012 22:23 )
 

Reacties  

 
# havingfun 16-02-2012 00:12
Tot nu toe zijn we redelijk positief. dat zie ik graag! Want in mijn optiek, gaat het, kijkend naar het spelersmateriaa l en de pech van de laatste weken, nog best redelijk en kan er misschien zondag wel gewoon gewonnen worden........
 
 
# TomOkker 16-02-2012 08:05
geen verrassing, echter de poll gaat over Huistra terwijl hij moet roeien met spelers als Hiarije, Bacuna, Laak en Kieftenbelt. Niet echt spelers waar je de oorlog mee gaat winnen.
 
 
# havingfun 16-02-2012 11:51
Kieftenbelt speelt geweldige wedstrijden op middenveld, heeft net als vele anderen een mindere periode, waarom dan nu afzeiken? Hiarieje doet op middenveld oke, van de Laak komt terug van blessure en wat is er mis met Bacuna? ben ik de enige die naar positieve punten kijkt? Tuurlijk mag er wat veranderen, maar waarom afgeven?
 
 
# FCGmijnclub 16-02-2012 17:10
De woorden van Wim Masker (Gezinsbode) logen er deze week niet om. Onze FC voetbalt als een "degradatiekandi daat"...

FC is op haar best als de tegenstander bang achteruitleunt.....en Tadic in balbezit wordt gebracht. Maar in uitwedstrijden neemt de tegenstander meestal het initiatief en achteruitlopend is de FC kwetsbaar.

Kieftenbeld (veel balverlies) en Sparv worden te gemakkelijk uitgespeeld en overlopen.... zij moeten het teveel hebben van overtredingen. Aanvallend is hun rol bijna nihil.

Als Huistra iets verweten kan worden is het krampachtig vasthouden aan de 4-2-3-1 speelwijze, die niet (meer) blijkt te werken. Bij geen enkele eredivisieclub wordt gespeeld met twee controleurs.

FC kan een voorbeeld nemen aan clubs als AZ en Heracles. Dan praat je over clubs met middenvelders die voortdurend aanspeelbaar zijn en makkelijk kunnen wegdraaien. Controle, door goed te kunnen voetballen.

Een andere tip was om Tadic niet meer naar rechts te laten switchen. "Aan de rechterkant kiest hij veel te vaak voor een dribbel naar binnen om vervolgens een waardeloos schot te produceren". Dat hebben we nu wel gezien!
 

Login of registreer om een reactie te plaatsen.

Geruchtenbox

In de geruchtenbox kun je discussiëren over alle (transfer)geruchten waar de club mee in verband wordt gebracht.

Discussieer mee!

De omloop

Op 'De omloop' kunnen alle overige zaken besproken worden, welke niet onder de nieuwsberichten of geruchtenbox vallen.

Discussieer mee!

Partners

Banner
Banner

Ook sponsor worden?
Neem dan contact met ons op!

Volgende wedstrijd


Er staan geen wedstrijden op het programma.

Social media